KAROTÇU Beton Delme ve Beton Kesme | Hizmetler

İstanbul karotçu, beton delme kesme

www.karotcu.org

BETON DELME KESME VE KAROTÇU

 

KAROTÇU

İnşaat sektörü ile ilgili az bilinen kavramlardan biri de karottur. Karot, beton delme işlemine veren bir diğer isimdir. Karotçu, kavramı da bu işlemi makine ile yapan kişi demektir. Karot diye nitelendirilen bu alet betonu silindir gibi delme işine yarar, beton testinin yapılması için kullanılır.

Birçok çeşidi olan karot makineleri, teknolojinin getirdiği avantajlar sayesinde daha da gelişmiş ve kaliteli hale gelmiş durumdadır. Betonun sertliğine göre uygun karot uçları vardır ve işlemi böyle uygulamak yapılan işin kalitesini artırır. www.Karotcu.Org adresine bir göz atarsanız bahsettiğim kalitedeki karot ekipmanlarını görme imkânı ve karot ile ilgili daha detaylı bilgiye erişme imkânı bulabilirsiniz.
 

BETON DELME KESME

Güç, teknik ve kalite gerektiren inşaat işlerindeki kalite, güven ve hizmet kalitesinin adresini sizlere veriyoruz. Beton kırma ve beton delme kesme işlerimizde ki size sağladığımız üst düzey iş gücümüzle inşaat işlerinizde sizlere mutlak yardımcı olma düşüncemizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Ve sahip olduğumuz tecrübe ve teknik dâhilin de yürüttüğümüz işlerime birde size sunduğumuz uygun fiyat standartlarıyla hep ve daima sizler memnun etmek adına hizmet ediyoruz. Sağlam çalışanlarımızın hızlı iş gücüne dayanan çalışmalarıyla uzun sürmeyen beton kırma işinizi yerine getiriyoruz. İşimizde iyi, gücümüzde sağlam anlayışımız sadece sizlerin memnuniyeti için.
 

KAROT HİZMETLERİ

KAROT HİZMETLERİ

İstenilen ebat ve çapta tahribatsız, gürültüsüz beton delme işlerinizi itina ile yaparız.

Çok emek sarfederek meydana getirmiş olduğunuz eselerinizde proje değişikliği nedeniyle açılacak kapı ve pencere yeri, havalandırma kanallarının yeri,tesisat borularının geçmesi gereken yerler granit, seramik, mermer kaplama olabilir.Tahribat etmeden çekiç ve balyoza gerek kalmadan istenilen ölçü ve ebatta betonlarınız özenle kesilir.
 

DERZ KESME ve BETON KESME (ASFALT KESME)

DERZ KESME ve BETON KESME (ASFALT KESME)

Derz makinalanmız elektrik ( 380 v) .mazot ve benzinli olup profesyonel teknik ekibimiz.beton kesme problemleriniz için uygulanabilir çözümler üretir.
▪ Derzlerin Açılması
▪ Table Betonların Kesilmesi
▪ Asfalt Çaltşmannızda
▪ Asansör Ve Merdiven Boşluğu Açılımlarınız Büyük Bir Titizlikle Yapılmaktadır.


HİDROLİK BETON KESME (DUVAR KESME)

RAYLI SİSTEM DUVAR KESME

Teknoloji gelişiminden sizde yararlanın!İhtiyaç duyduğunuz her yerde yüksek teknoloji ürünü olan hidrolik kesme sistemi ile açılımlarınız tam ölçülerinde düzgün ve pürüzsüz olarak yapılmaktır.

 

ANKRAJ ve EPOKSİ İŞLERİ

Ankraj, yapısal bir elemanın, başka bir malzemeye ya da elemana, içine sokarak sabitlenmesi yöntemiyle, beraber çalışır hale getirilmesidir.Bir yapı öğesini kargir bir bölüme kenetle tutturma, demirleme de denebilir.Betonarme yapılarda çelik donatının beton içerisine bağlanmasıdır.Teknoloji gelişiminden sizde yararlanın!İhtiyaç duyduğunuz her yerde yüksek teknoloji ürünü olan ankraj sistemi çalışmalarınız tam ölçülerinde düzgün ve pürüzsüz olarak yapılmaktır.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ İSTANBUL İLÇELERİ
1. ADALAR
2. ARNAVUTKÖY
3. ATAŞEHİR
4. AVCILAR
5. BAĞCILAR
6. BAHÇELİEVLER
7. BAKIRKÖY
8. BAŞAKŞEHİR
9. BAYRAMPAŞA
10. BEŞİKTAŞ
11. BEYLİKDÜZÜ
12. BEYOĞLU
13. BÜYÜKÇEKMECE
14. BEYKOZ
15. ÇATALCA
16. ÇEKMEKÖY
17. ESENLER
18. ESENYURT
19. EYÜP
20. FATİH
21. GAZİOSMANPAŞA
22. GÜNGÖREN
23. KADIKÖY
24. KAĞITHANE
25. KARTAL
26. KÜÇÜKÇEKMECE
27. MALTEPE
28. PENDİK
29. SANCAKTEPE
30. SARIYER
31. SİLİVRİ
32. SULTANBEYLİ
33. SULTANGAZİ
34. ŞİLE
35. ŞİŞLİ
36. TUZLA
37. ÜSKÜDAR
38. ÜMRANİYE
39. ZEYTİNBURNU