KAROTÇU Beton Delme ve Beton Kesme | Kurumsal

İstanbul karotçu, beton delme kesme hizmetleri

www.karotcu.org

BETON DELME, BETON KESME VE KAROT HİZMETLERİ

Tahribata son vererek istenen çap ve ölçülerde beton delme ve beton kesme işlerinizde, uzman, tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.
"BİZİM İŞİMİZ BU"

Firmamız 1985 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olup, 1993 yılında kurumsallaşarak beton delme, beton kesme ve karot alanında faaliyetlerine başlamıştır.Gerek bugüne kadar yaptığımız işlerin mal sahipleriyle, gerekse beton kesme, delme alanında hizmet ve danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle olan ilişkilerimizde sonuca yönelik hareket kabiliyetimiz, dinamikliğimiz ve dürüstlüğümüz her zaman takdirle ve yeni iş imkanlarıyla bize geri dönmüştür.Sizleri de, beton kesme işlerinde ortaklığa davet ediyoruz. Sizler kazandıkça, bizler de kazanacağız.


"Şimdiye kadar yaptığımız işler, bir sonraki işimizin sözleşmesidir." anlayışıyla bugün çalıştığımız tüm işveren firmaların, İstanbul'da beton kesme ve karot işerinde vazgeçilmez iş ortakları olmanın gururunu taşımaktayız. Firma olarak bizim en büyük sermayemiz işimize olan bağlılığımızdır. İstenilen ebat ve çapta tahribatsız, gürültüsüz beton delme işlerinizi itina ile yapmaktayız. Sorunsuz beton kesme işleriniz için lütfen bizi arayınız.

Yapılması gereken beton delme kesme işleri, yerinde görülerek fiyatlandırılır.